Udzielę prywatnej pożyczki na umowę cywilno prawną, bez sprawdzania baz również z zajeciami komorniczymi ,

.

Witam
Udzielę prywatnej pożyczki bez wkładu własnego, bez sprawdzania baz big, bik, krd, krs, rowniez zajeciami komorniczymi
Pozyczka od 500zl do 7000zl na 6 miesiecyrozlozona w raty do 15000zl
Osoby zainterensowane zapraszam do kontaktu wszystko trwa 24h
Przyznawalnosc 85%

Kontakt


Kontakt:
szybkoiprywatnie@gmail.com


lub:  26 thoughts on “Udzielę prywatnej pożyczki na umowę cywilno prawną, bez sprawdzania baz również z zajeciami komorniczymi ,”

  1. Dzień dobry, chciałabym pożyczyć 10 000 na dwa lata. Uwikłałam się w romans z Providentem, chciałabym się tego pozbyć, raz w roku wyjeżdżam na 2 miesiące do Niemiec /opieka/.

  2. Witam chciałabym pozyczyc pozyczke w kwocie 4000zł na rat 6 miesiecy spacane by były w zaleznosci po podliczeniu pozyczki i ustaleniem raty pozyczki. Moj zawod to – kasjer-sprzedawca ale obecnie wykonuje inny zawod pracy.
   plus dochody sie takze skladaja z 500+ zasilkow socialnych ( okresowych , celowych) zasilku rodzinnego alimentow na dzieci i oraz prace dorywcza na czarno jako pracownik fizyczny w brany dokonczenia budowlane pomoc w noszeniu liczeniu itp. Pilnie potrzebuje gotówki na wydatki szkolne remont mieszkania pfrzed swietami wyremontowaniem pokoju moim dzieciom

  3. Do niedawna miałem wlasna firmę skup złomu kolorowego w szczecinku sebstal. Zbankrutowalem i mam komornika. Place mu co miesiąc 300zl i jakoś daje rade. Mam rentę w kwocie 604 zl, 1200 dorabiam jako kierowca. Mieszkam z rodzicami, także kupuje czasami zakupy bo rodzice ode mnie nie biorą pieniędzy. Potrzebuje na już 3 tys zl, ratę ktora mogę płacić to 200zl. 691 160 877 proszę o szybki kontakt.

  4. Witam Serdecznie.
   Szukam osoby , która pomoże mi w uzyskaniu prywatnej pożyczki.
   Mam bardzo dobry i do końca dopracowany pomysł na naprawdę dochodowy biznes , ale brakuje mi środków finansowych na jego uruchomienie .
   Jeżeli jesteście Państwo w stanie pomóc mi w tej kwestii , będę bardzo
   wdzięczny . Jestem otwarty na wszelkie propozycje .
   Mój e-mail biuro-mariusz@wp.pl
   Pozdrawiam . Mariusz .

  5. Witam, pilnie potrzebuję 8 000 zł, bardzo bym prosił o kontakt mailowy (adriangajderowicz@gmail.com) i przedstawienie mi warunków umowy.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *