Udziele pożyczki prywatnie bez przedpłat

.

Udziele pożyczki prywatnie bez przedpłat osobom mającym stałe legalne dochody. Preferuję udzielanie pożyczek na okres do 12 miesięcy na kwoty do max. 15.000 PLN. Taka pożyczka jest udzielana bez zabezpieczenia rzeczowego. Gwarantuję szybką wypłatę takiej pożyczki na konto bankowe.
Mogę udzielić również  pożyczki powyżej 15.000 PLN na okres dłuższy niż 12 miesiące, ale wymagam wtedy zabezpieczenia rzeczowego na poczet spłaty pożyczki.


Kontakt:
szybkoiprywatnie@gmail.com


lub:  32 thoughts on “Udziele pożyczki prywatnie bez przedpłat”

  1. Witam, potrzebuję pilnie 3000 złotych. Przez własne błędy figuruję w różnych rejestrach i w związku z tym mam bardzo ograniczone możliwości.
   Praca jest i pewna płaca również. Miesięcznie otrzymuję 2600. Biorąc pod uwagę moje comiesięczne płatności, mogę spłacać po 300 góra 400 złotych miesięcznie.
   Jeżeli jest szansa na poratowanie mnie to proszę o kontakt.
   Pozdrawiam serdecznie.

  2. Witam.mam komornika i chcę spłacić.kwota jaka mnie interesuje to 5000zl.Bardzo zależy mi na czasie proszę o szybki kontakt

  3. Witam Serdecznie.
   Szukam osoby , która pomoże mi w uzyskaniu prywatnej pożyczki.
   Mam bardzo dobry i do końca dopracowany pomysł na naprawdę dochodowy biznes , ale brakuje mi środków finansowych na jego uruchomienie .
   Jeżeli jesteście Państwo w stanie pomóc mi w tej kwestii , będę bardzo
   wdzięczny . Jestem otwarty na wszelkie propozycje .
   Mój e-mail biuro-mariusz@wp.pl
   Pozdrawiam . Mariusz .

  4. Witam jeżeli to możliwe, byłabym zainteresowana Pożyczka do 10000, nie wiem na ile miesięcy to kwestia do ustalenia, aktualnie pracuję,moja max miesięczna rata wynosiła by około 300 zł, jeżeli byłbu Pan mi wstanie pomoc prosto kontakt mailowy iiwka19@wp.pl pozdrawiam

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *