Pożyczki prywatne bez zastawu. Pożyczka prywatna z komornikiem. Bez Bik. Pozabankowo. Pożyczka na procent bez zastawu

.

Pożyczaj tylko na jasnych zasadach. Pożyczając pieniądze w naszej firmie będziesz na 100 procent pewien, że nie zostaniesz obciążony żadnymi dodatkowymi kosztami o których wcześniej nie byłeś informowany. Umową jaką podpiszesz będzie jasna i zrozumiała. Nasi konsultanci odpowiedzą na każde Twoje pytanie.

Zalety naszej pożyczki:

-bez weryfikacji baz BIK/BIG/KRD/ERIF
-dla firm oraz i prywatnych
-również oferta dla osób bez dochodu – kredyty bez dochodu
-dla osób z obciążeniami komorniczymi – pozyczki dla zadluzonych z komornikiem
-pożyczki na dowód, nowe chwilówki
-naprawdę niskie miesięczne raty, długi okres spłaty
-decyzja zazwyczajnie dłużej niż w 24 godziny

pożyczka od osoby prywatnej w 100% prywatnie!!!


Kontakt:
szybkoiprywatnie@gmail.com


lub:  Pożyczki dla zadłużonych

  109 thoughts on “Pożyczki prywatne bez zastawu. Pożyczka prywatna z komornikiem. Bez Bik. Pozabankowo. Pożyczka na procent bez zastawu”

  1. Witam,jestem zainteresowany pożyczką 20.000 na 48 miesięcy.Jestem w bazie BIK ,ale nie mam komornika.Nie mam stałego dochodu,a kontrakt marynarski lecz mój średni dochód miesięczny to 3200zl .
   Pozdrawiam i bardzo proszę o kontakt
   Mój e-mail to:chrapek91@op.pl

  2. Dzień dobry.Bardzo proszę o pomoc finansową w kwocie 20.000 zł.Mogę spłacać miesięcznie po 450 zł.Mam umowę na czas nieokreślony.Bardzo proszę o pomoc zależy mi na czasie.

  3. Potrzebujesz pieniędzy? Znajdujesz się w trudnej sytuacji finansowej? Bank odmówił Ci kredytu? Idealnie trafiłeś! Udzielam pożyczek prywatnych tylko na uczciwych warunkach. Główną zaletą skorzystania z mojej oferty jest brak szczegółowej weryfikacji Twojej sytuacji życiowej oraz zdolności kredytowej. Jeżeli jesteś bezrobotny, bądź też pracujesz bez umowy to tym samym nie możesz przedstawić zaświadczenia o dochodach. Dla mnie nie stanowi to problemu. Twoje zadłużenie, czy zajęcie komornicze rachunku również nie rodzi przeszkód. Decyzję o udzieleniu pożyczki nie opieram o weryfikację w bazie dłużników typu BIK, czy KRD. Pomogę Ci w każdej sytuacji. gdyż wszelakie przypadki omawiam indywidualnie z klientem. Będąc prywatnym inwestorem mogę pozwolić sobie na elastyczność w ustalaniu warunków. Nie obowiązują mnie sztywne normy oraz regulacje. Wszystkie szczegóły oferty, takie jak oprocentowanie, kwota pożyczki, okres spłaty są dostosowane do Twoich możliwości. Udzielam pomocy finansowej od ręki, bez żadnych zaświadczeń. Pomogę Ci wyjść nawet z największej opresji finansowej. Więcej informacji TUTAJ.

  4. Jestem zainteresowana kredytem w wysokosci 26tys. Na maksymalny okres kredytowania. Nie mam zaleglosci w placeniu rat. Bardzo prosze o pilny kontakt

   1. Witam.Jestem zainteresowana pożyczką.Pilnie potrzebuję 15 tys.zł,na dłuższy okres spłaty.Bardzo proszę o szybki kontakt.

  5. Jestem zainteresowany pożyczką w kwocie 120 – 140 tys zł.
   Pożyczka na spłatę innych zobowiązań aby mieć jedną rate. Interesuje mnie maksymalny okres kredytowania.
   Prosze o kontakt na maila

  6. Witam,
   jestem zainteresowana pożyczką w kwocie 120 – 150 tys zł.
   Pożyczka na spłatę innych zobowiązań aby mieć jedną rate.
   Rata jaka moge płacić to 1400 zł. Interesuje mnie maksymalny okres kredytowania.
   Prosze o kontakt na maila monika.mermer@wp.pl

  7. Potrzebuję 100 tysięcy złotych pożyczki na maksymalnie długi okres kredytowania by rata miesięczna była jak najniższa. Jestem pracującym rencistą,zarabiam 2700 netto miesięcznie.Proszę o informację odnośnie warunków pożyczki na adres mail: wojcieszko28@wp.pl

  8. jestem zainteresowana pożyczką do 35.000 na dłuższy okres , spłaty co miesiąc , zatrudnienie na czas nieokreślony , firma państwowa .

   1. Witam! interesuje Mnie pożyczka około 10.000 na spłatę chwilówek ,mam stały dochód i dodatkową pracę na umowe zlecenie ,proszę o kontakt na e-mail.

  9. Witam, bardzo pilnie potrzebuję pożyczki w wysokości od 5 do 10 tyś złotych, mam aktualne zadłużenia komornicze, pracuję na czarno na miesiąc mam 3 tyś złotych, chciałbym spłacać w ratach przez okres 2-3 lat. Jestem gotów nawet przyjąc oprocentowanie 100 %. Mój mail to paweleeek94@wp.pl

  10. Witam
   Pilnie potrzebuje pomocy finansowej 60000 tysięcy zł na7-8 lat. Proszę o kontakt mailowy.Pozdrawiam

   1. Witam! potrzebuję 10,000 na spłatę chwilówek,Mam stały dochód i dodatkową pracę ,proszę o informację na e-mail.

  11. Dzień dobry. Jestem zainteresowany ofertą.Pożyczka 75000zł Proszę o informacje odnośnie warunków i kosztach pożyczki.

  12. Witam potrzebuje pożyczki 300 000 zł na ruszenie własnego biznesu.
   Konkretnie mały transport do 3,5T kwota ta niezbędna na zakup aut wyposarzenia i przede wszysdkim na trzymanie się na rynku przez pierwsze 9 tygodni gdyż płatność za usługę transportu drogowego od dnia wystawienia faktury okres wypłaty wynosi od 6 do 9 tygodni. Oczywiście w kwotę wliczone są pierwsze raty proszę o szybki kontakt na adres email adrian.niedzielski@onet.eu nr tel 506795647/884030189
   Nie posiadam zbyt dobrej historii kredytowej wiec zwracam się o pomoc do waszej firmy gdyż chcę rozwinąć własny biznes i zacząć nowy rozdział w swoim życiu.

  13. Witam

   Potrzebuje dofinansowania na rozpoczecie dzialalnosci gospodarczej
   kwota pozyczki 48,000lub 98.000zl
   48 lub 60 rat
   pozyczka pod weksel, pod zastaw
   na duzy procent
   Uczciwie
   Bardzo prosze o kontakt

  14. Witam. Potrzebuję pożyczki w wys. 25000 na otwarcie hotelu dla zwierząt w dobrym punkcie w Gdyni. Jestem w stanie spłacać po 1000 zł miesięcznie, w sezonie czerwiec- sierpień po 3000. W tej chwili przyjmuję pojedyncze zwierzęta (stały dochód z tego w tej chwili 1200 zł) ale kwota wskazana powyżej jest mi potrzebna na zagospodarowanie dwóch pomieszczeń na większa ilość zwierząt, osobno dla psiaków plus ogrodzenie wybiegu i osobno dla kociaków.

  15. Proszę o kontakt w sprawie pożyczki na 22000 mam stały dochód ale potrzebuję na spłatę „chwilówek” mogę spłacać po 500 zł

  16. Witam Serdecznie.
   Szukam osoby , która pomoże mi w uzyskaniu prywatnej pożyczki.
   Mam bardzo dobry i do końca dopracowany pomysł na naprawdę dochodowy biznes , ale brakuje mi środków finansowych na jego uruchomienie .
   Jeżeli jesteście Państwo w stanie pomóc mi w tej kwestii , będę bardzo
   wdzięczny . Jestem otwarty na wszelkie propozycje .
   Mój e-mail biuro-mariusz@wp.pl
   Pozdrawiam . Mariusz .

  17. Witam

   jestem zainteresowana pożyczką (pożyczka na procent bez zastawu) w wysokości 30.000 zł. Proszę o kontakt.

  18. Proszę o informację czy jest możliwość uzyskania u państwa pożyczki w wysokości 96000 i na jak najdłuższy okres. Niestety mam zła historię kredytowa. Jestem pracownikiem budżetówki od 20 lat. Bardzo pilnie potrzebuję tych pieniędzy.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *