Poszukuję prywatnej pożyczki w szczecinie

.

Witam,
chciałabym zapytać o możliwość pozyskania prywatnej pożyczki na kwotę 80 000 na okres 10 lat. Moje dochody to ok. 4 000 netto. Pobrałam sobie dziś raport z BIK – moja ocena zdolności kredytowej wynosi 493 punkty. Mógłby to być kredyt konsolidacyjny lub gotówkowy. Problem polega na tym, że aktuanie prowadzę działalność w ramach inkubatorów przedsiębiorczości, więc formalnie komplikuje to kwestię z udokumentowaniem dochodów.
To czym dysponuje to:
– przelewy wypłat – od sierpnia 2016, gdzie w tytule przelewu jest słowo wynagrodzenie i nazwa inkubatorów
– umowę z moim stałym kontrahentem, w ktorej jest kwota – 5 000 zł netto plus 1 500 zł premii od realizacji celu – taką umowę miałam na pół roku i teraz będzie przedłużana na czas niekreślony. Umowa jest podpisana pomiędzy inkubatorami a moim kontrahentem, natomiast ja jestem wskazana jako wykonawca tej usługi.
Myślałam o tym, by dokonać konsolidacji kredytów w eurobanku, jednak kiedy dowiadywałam się mailowo jest trochę problem z tą dokumentacją moich zarobków. Mieszkam w Szczecinie, ale oczywiście mogę dojechać na spotkanie. Będę bardzo wdzięczna za pomoc.

Podobne ogłoszenia i artykuły


Kontakt:
szybkoiprywatnie@gmail.com


lub:    One thought on “Poszukuję prywatnej pożyczki w szczecinie”

    1. Poszukuję pilnie 50 tys od zaraz na 10 lat mam dużo zobowiązań do spłaty mogę tez na weksel wziasc . Jestem w BIKU . Mam dochód niemiecki . Chcę mieć jedną ratę . Proszę o pomoc .

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *