Inwestor zastępczy – wybuduj swój dom z naszą pomocą

.

Marzysz o wybudowanie własnego domu, ale nie masz czasu na realizację projektu i załatwianie koniecznej dokumentacji? – Zrobimy to za Ciebie! Szeroka znajomość rynku oraz współpraca z hurtowniami pozwolą nam znacznie ograniczyć koszty Państwa budowy.

Nie do końca wiesz od czego zacząć, a może nigdy wcześniej nie miałeś do czynienia z budownictwem? To oznacza, że potrzebujesz naszej pomocy w postaci Inwestora zastępczego. Przejmiemy za Ciebie wszystkie możliwe obowiązki i kompleksowo poprowadzimy realizację inwestycji.

Dom to miejsce, w którym spędzisz wiele lat swojego życia, nie pozwól zatem na to żeby kojarzyło się ono z ciągłymi usterkami i nieprzemyślanymi decyzjami . Unikniesz tego dzięki naszemu dużemu doświadczeniu.

Oferujemy usługi: począwszy od wyboru działki budowlanej, aż do odebrania gotowego budynku z pięknym ogrodem. Oczywiście zakres naszej działalności nie musi być tak szeroki. Pomagamy również w wybranych aspektach budowy, zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Podobne ogłoszenia i artykuły


Kontakt:
szybkoiprywatnie@gmail.com


lub:  One thought on “Inwestor zastępczy – wybuduj swój dom z naszą pomocą”

  1. witam
   mieszkam w Norwegii i nosze sie zamiarem budowy domku ok 100m2 w rodzinnej miejscowosci tzn w Obornikach Wlkp. dysponuje wolna gotowka na zakup domu z katalogu firmy Sandom, a takze gruntem, ktory moglby zostac uzyty jako zabezpieczenie na poczet brakujacej kwoty/ pensje za obsluge inwestycji przez inwestora zastepczego. brakujaca sume szacuje na ok 80/100 tysiecy pln. sume owa chcialbym splacic maksymalnie w 2 lata chetnie w ratach kwartalnych. macie Panstwo oferte pokrywajaca moje potrzeby jesli tak poprosze o informacje zwrotna

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *